Vážení návštěvníci, níže naleznete informace o přístavbě naší školy, informace, časový harmonogram, příspěvky, aktuality apod., upozorňujeme, že zde budou zveřejněny pouze ověřené a relevantní informace, žádné co by kdyby, aby nedocházelo ke spekulacím. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, využijte prosím níže diskuzi, kde se pokusíme odpovědět na Vaše otázky.

19.6.2017 – Informace (přístavba, rekonstrukce, staveniště apod.)

 • Uzavření smluv o pronájmu prostor (ZŠ Komenského, CMC a.s.)
 • 20.6. 2017 – 30.6.2017 – Stavební úpravy na ZŠ Komenského, malování, stěhování, vyklizení Chanosu, bytu školníka, družinky apod.
 • 30.6.2017 – Předávání staveniště (areál uvnitř Kamenky)
 • cca od 1.8.2016 – cca konec 10/2017 – rekonstrukce kanalizace, šaten, sociálních zařízení a dalších prostor haly BIOS (hala bude uzavřena – přesné termíny budou upřesněny po výběrovém řízení, výuka TV bude probíhat v Sokolovně a na stadionu)
 • Den otevřených dveří se připravuje na 2.9.2017 (předběžně – platí pro ZŠ Komenského i CMC) v dopoledních hodinách cca od 09.00 – 10.00

10.04.2017 – Informace o ukončení školního roku

 • Školní rok 2016/2017 (letošní) bude z důvodů stěhování a vyklizení  „chanosu“, přilehlých budov a prostranství ukončen dne 28.6.2017 (středa) – vysvědčení.
 • Ve dnech 29. a 30.6.2017 – ředitelské volno (družina NEBUDE zabezpečována).
 • Slavnostní vyřazení žáků 9. ročníků bude ve středu 28.6.2017 od 09.00 hodin v muzeu

Omlouváme se za případné komplikace.

01. 04. 2017 – Informace o výuce

 • Zatím ve školním roce 2017/2018 bude probíhat výuka pro 1. a 2. ročníky v družině nové školy, kde budeme hosté díky vedení a zaměstnancům ZŠ Komenského. Školní družina bude rovněž v těchto prostorech. Obědy nám budou poskytnuty prostřednictvím školní kuchyně této školy. Tímto bych chtěl poděkovat všem zaměstnancům ZŠ Komenského za poskytnutí náhradních prostor.
 • Výuka ve školním roce 2017/2018 pro 3. ročníky bude probíhat v CMC, za což také děkujeme vedení za poskytnutí prostor. Školní družina bude probíhat na „staré kamence“ a obědy budou u nás v jídelně.

 

Další informace lze také dohledat v jednotlivých článcích na našem webu v kategorii „přístavba“, odkaz ZDE.

Fotografie (vizualizace přístavby)

2 komentáře Příspěvek: Informace o přístavbě Kamenky

 1. Tereza Koutná napsal:

  Dobrý den,

  předem bych ráda poděkovala za poskytnuté informace.
  Zajímalo by nás, zda bude možné se do konce školního roku přijít na náhradní prostory v nové škole podívat. Pro mnohé z nás je to velká změna a jistě by to pomohlo i dětem při další adaptaci.

  Znamená pro nás tento přesun i nějakou změnu týkající se ceny obědů, družiny? Případně nějaké další změny, na které se připravit? Mnozí z nás novou školu a její fungování neznají.

  Velmi děkuji za odpověď.
  Tereza Koutná

  • ZŠ Kamenka napsal:

   Dobrý den, do konce školního roku určitě ne, protože tam je nyní školka, která se vystěhuje cca 24.6., od 25.6. tam budou probíhat malé stavební úpravy, malování, úklid a příprava prostor. Prohlídka by byla možná až poslední týden v srpnu v přípravném týdnu (vyhověli bychom Vám, nebo uspořádali „den otevřených dveří“) – termín bych upřesnil. Jinak co se týče organizace, budeme mít samostatný vchod z boku školy, prostory budeme mít k dispozici pouze my, tzn. nebudeme se v uvozovkách setkávat s dětmi s nové školy, máme vlastní vchod i do jídelny. Obědy budou zajišťovány na nové škole za jejich cenu (ale jestli se nepletu není jiná od našich cen). Družina bude komplet zajištěna (ranní i odpolední) v těchto prostorech. Vše bude probíhat jako tady na Kamence, akorát v jiných prostorech. Podrobnější informace a zodpovězení dotazů proběhne v rámci schůzky rodičů budoucích prvňáčků a na třídních schůzkách letošních prvňáků v květnu. Jakmile budu vědět více, popřípadě další dotazy, tak je Vám rád sdělím.

Napsat komentář