Aktuální příspěvky ze školy

Přebor města Čelákovice v plavání

V úterý 12. 12. 2017 se konal 10. ročník plaveckých závodů. Naši školu reprezentovalo dvacet žáků druhého stupně. Soutěžilo se v kategorii mladších žáků (chlapci, dívky) a starších žáků (chlapci, dívky). V individuálních soutěžích děvčata získala 7 medailí. Nejúspěšnějšími plavkyněmi byly Veronika Slováková a Karolína Ostenová z 6. C, Magdalena Šestáková z 8.B a Lucie Navrátilová z 9. C. Děvčata vybojovala i 4 medailová umístění ve velmi oblíbených štafetových závodech. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další sportovní setkání , které pro nás organizuje DDM Čelákovice.

Mgr. Jitka Ostenová

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.