Aktuální příspěvky ze školy

Vánoční besídka s bowlingem a soutěží

Ve čtvrtek 21. prosince jsme se už nemohli dočkat Ježíška, stromečku, pohádek, dárků, prázdnin…. Proto jsme si čekání ukrátili a hned ráno uspořádali soutěž 5. B MÁ TALENT. Děvčata z naší třídy kouzlila, hrála scénku, zahrála na housle i na flétnu. Moc se nám jejich vystoupení líbila a diplom dostaly všechny účinkující – vybrat vítězku prostě nešlo. Po soutěži jsme se přesunuli na bowling a tam strávili příjemnou hodinku. Potom jsme se opět vrátili do školy a na naší třídní besídce jsme si rozdali dárky, ochutnávali cukroví, povídali si. Prostě jsme se těch prázdnin a Vánoc dočkali !!!

Mgr. Jitka Peterová

 

Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..