Média a škola

Vybíráme z několika článků, videí a ohlasů

Média a škola

Život na základní škole je zachycen prostřednictvím multimédií každý den – níže nabízíme malý výběr fotografií, videí a Vašich ohlasů. Můžete se přihlásit k odběru youtube kanálu, odběru novinek, prostřednictvím RSS čtečky nastavit RSS kanál, nebo si jednoduše prohlédnout naše stránky, popřípadě FB profil školy.

Napsali o nás

Vybíráme z Vašich ohlasů

M.H. na Facebooku napsala:
Nádhera! Krásně opravená! Hnedka bych se tam vrátila ? Už se těším, až tam přihlásím svoje děti ? Lepší školu bych pro svoje děti nemohla vybrat!

L.F. na Facebooku (4.10.2013)
Chodil jsem do kamenky, je to super škola

L.V. : (14.6.2014)
Nejlepší základka na světě. Nejlepší učitelé snad byli pan učitel Douša a pan učitel Šturma a Kyliánek. Doporučuji tuto školu. Je výborná.

Vladimír Šmicer

Někteří z vás jste možná sledovali večerní sportovní zpravodajství televize Nova v pátek dne 9.4.2010 Mohli jste zhlédnout i záběry z naší školy. Ve středu 7.4. jsme totiž opět zažili významnou událost – v rámci našeho „Čtení…“ přijel dětem přečíst ze své oblíbené dětské knihy sám Vladimír Šmicer, fotbalista, kterého našim klukům nikdo nemusel moc představovat. Chvilka poslechu z „Neználka“ byla příjemná a veselá, v dalším čase následovala beseda se slavným internacionálem a ještě zbyl čas na podpisy. Náš host hovořil o své rodině, o svých fotbalových zkušenostech doma i v cizině, o svých fotbalových kamarádech. Hodinka rychle uběhla a my jsme si opět potvrdili, že pro každý úspěch musíme vynaložit i hodně píle a úsilí.

„Máme tam většinou čerstvou krájenou zeleninu, saláty, ovoce a samozřejmě i kompoty podle sezóny, cen a možností. Děti baru přišly na chuť poměrně rychle. Nevím, jestli jsou z domova zvyklé, ale vím, že pokud se jim dá možnost si něco samy naložit do misky, tak to sklízí úspěch, zejména u malých. Velká deviza je tým naší kuchyně, který se stará o stravu dětí, aby byla vyvážená, pestrá a splnila i spotřební koš, což je složitější, ale jde to,“ chválí ředitel Jiří Kyliánek. 

Hned vedle salátového baru je také automat na nápoje, kde jsou dva druhy džusů a čistá kohoutková voda, aby si případně mohly děti pití naředit. Džusy jsou s minimálním obsahem padesáti procent ovoce, díky čemuž se škola vejde do spotřebního koše i s dvanácti druhy.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zelenina-ovoce-salatove-bary-skoly-msmt.A190214_112045_domaci_brzy?

Škola a média