Škola v přírodě

Rekreační středisko Starline SVOR (5.B, 6.A, 8. ABC)

Škola v přírodě – Starline SVOR

Škola v přírodě – Starline Svor

Vedoucí - Mgr. Zuzana Libánská

Co nás čeká a nemine

Rekreační středisko Star Line Svor prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách. Během letních dětských táborů jsou k dispozici též stany s podsadou. Areál je ozvučený a osvícený, do pokojů a chatek je zavedena elektrická energie. Voda pochází z vlastního zdroje, je pitná a splňuje veškeré standardy.
 
Rekreační středisko nabízí řadu sportovišť. K dispozici jsou dvě betonová hřiště, jedno travnaté a nově též hřiště na beachvolejbal. Všechna hřiště jsou oplocena. Samozřejmostí jsou sítě, fotbalové branky a koše na basketbal. Rekreanti mohou využít také tělocvičnu s šesti stoly na stolní tenis, žebřinami, žíněnkami aj. Pro nejmenší jsou u nás postaveno nové dětské hřiště. Travnatá louka uprostřed areálu nabízí vhodné podmínky pro příznivce softbalu, badmintonu a frisbee. Je možné též vyzkoušet horolezeckou stěnu pod taktovkou školeného instruktora. Všichni rekreanti mohou využívat také venkovní bazén.

Štítky

Zanechte nám Váš názor na událost

2019-5-6 9:00 2019-5-10 15:00 Europe/Prague Škola v přírodě – Starline SVOR RS Starline Svor (5.B, 6.A, 8. ABC) Svor 8, 471 51 Svor
Přidat do kalendáře
Do akce jste již vstoupil.
×
Děkuji! Do akce jste se připojili.
×