Papírnictví a knihy

Knižní klub a papírnictví pro naše děti.

Knihy pro děti

Aktuálně

V těchto dnech se dětem dostaly do rukou katalogy knižního klubu Knížata. Tento nový knižní klub je první knižní klub, jehož prostřednictvím děti nakupují knížky a nákupem navíc podporují svoji školu. Projekt podporuje Ministerstvo školství ČR. Více na www.knizata.cz. Budete-li si objednávat knihy z katalogu Knížata, prosím, odevzdejte vyplněné objednávky nejlépe s kontaktem na email do 23. října 2017. Hodně hezkých chvilek s knihami přeje

Mgr. Naděžda Černá, cerna.nada@post.cz, telefon +420 778 510 013

 

Žáci naší školy mohou využít nabídek knižních klubů k nákupu knih s cenovým zvýhodněním až 50% ve srovnání s nabídkou kamenných prodejen. Ve školním roce 2017  – 2018 bude objednávání probíhat takto:
V průběhu školního roku obdrží žáci na prvním stupni  knižní katalogy s nabídkou knih prostřednictvím svých třídních učitelů. Žáci  2.stupně a další zájemci mohou využít samoobslužnou nabídky ve vestibulu školy. Součástí katalogu je objednací lístek, který je nutno, v případě zájmu o objednání knih, pečlivě vyplnit a vhodit do schránky knižního klubu.

Jedna je umístěna vedle zadního vchodu školy a druhá u vchodu do  pavilonu  1. a 2. tříd na škole Komenského.
Doba k vyplnění a odevzdání objednávky do schránky je zhruba 2 týdny.
Nejzazší datum odevzdání je vždy uvedeno na katalogu a také na plakátku vedle schránky.  Objednávky odevzdané později nebudou vyřízeny. Po odeslání hromadné objednávky jsou knihy doručeny na školu zhruba do týdne. O jejich odběru jsou objednatelé vyrozuměni na kontakt, který uvedli na objednacím lístku.

Na škole Komenského si objednatelé vyzvedávají knihy po vzájemné dohodě. Vyzvednutí knih na Kamence bude upřesněno.
 

Mgr. Naděžda Černá, tel. 420 778 510 013, e-mail:  cerna.nada@post.cz

 

Ve škole ZŠ Kostelní lze navštívit i naší malou knihovnu a zapůjčit si knížky dle vlastního výběru. Kontaktní osoba Mgr. Sýkorová (+420 326 990 212).

PAPÍROMAT

Každý návštěvník naší školy si hned ve vstupním vestibulu může všimnout nového výdejního automatu PAPÍROMAT. Potřebujete-li si ještě před začátkem vyučování koupit sešit, pravítko, tužku či jiné potřebné školní pomůcky, máte možnost. Platbu lze provádět hotově nebo platební kartou. Přijďte se podívat, zdali bychom neměli i pro vás něco zajímavého ke koupi!

Původní „krámek“ byl z technických a organizačních důvodů zrušen.

KNIHY A PAPÍRNICTVÍ