Hala BIOS

Informace o obsazenosti a pronájmech haly BIOS

Hala BIOS - pronájmy prostor haly a posilovny

Aktuální informace z haly

Z technických důvodů bude hala uzavřena do 30.11. 2019. Probíhá rekonstrukce střechy, podlah apod. Omlouváme se všem oddílům za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení. Náhradní prostory pro výuku základní školy jsou zajištěny v Sokolovně, tělocvičně ZŠ Komenského, Městském stadionu a Vikomtu.

Dnem 20.11.2017 je hala BIOS opět v provozu. S jednotlivými subjekty byly uzavřeny smlouvy a níže jsou uvedeny termíny jednotlivých pronájmů, včetně kalendáře na víkendy (obsazenost haly). V případě Vašeho zájmu, lze ještě obsadit volné termíny, popřípadě turnaje. (SOBOTA – vyhrazena pouze pro turnaje). V případě požadavku nás můžete kontaktovat na adrese reditel@kamenka-celakovice.cz.

Veškeré smluvní závazky, dohody a podmínky pronájmu poskytuje pouze ředitel školy. Pracovnice haly a p. T. Janů (školník) poskytne základní informace o možnostech pronájmu (vybavení, prohlídka haly apod.) popř. volných a obsazených termínech, konečná dohoda (smlouva) musí být uzavřena před použitím haly u vedení školy. Jiný systém využití haly není možný.

Pro školní rok 2018/2019 pronájem nebude možný, uzavřené smlouvy jsou v platnosti od následujícího školního roku 2019/2020 a termíny se nebudou měnit.

Vysvětlivky

M – mládež, D – dospělí
Ceny přes týden:
M – mládež – 200,- Kč/hod | D – dospělí – 350,- Kč/hod
Ceny přes víkend:
M – mládež – 250,- Kč/hod | D – dospělí – 400,- Kč/hod
Ceny – turnaje:
550,- Kč/hod – bez rozdílů, čistý čas (půl hodiny před a po zdarma) – úklid, organizace apod.

Dokumenty ke stažení

Přehled obsazenosti haly přes týden – ZDE
Přehled obsazenosti turnajů o víkendech – ZDE (stav k 1.3.2018)
Řád odborných učeben (haly BIOS) – ZDE