Hala BIOS

Informace o obsazenosti a pronájmech haly BIOS

Hala BIOS - pronájmy prostor haly a posilovny

Aktuální informace z haly

Z technických důvodů je hala od 1.4.2018 uzavřena. Nyní se ve spolupráci řeší technický problém střechy haly, v nejbližším možném termínu Vás budeme informovat o způsobu řešení a otevření haly. Omlouváme se všem oddílům za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Dnem 20.11.2017 je hala BIOS opět v provozu. S jednotlivými subjekty byly uzavřeny smlouvy a níže jsou uvedeny termíny jednotlivých pronájmů, včetně kalendáře na víkendy (obsazenost haly). V případě Vašeho zájmu, lze ještě obsadit volné termíny, popřípadě turnaje. (SOBOTA – vyhrazena pouze pro turnaje). V případě požadavku nás můžete kontaktovat na adrese reditel@kamenka-celakovice.cz.

Veškeré smluvní závazky, dohody a podmínky pronájmu poskytuje pouze ředitel školy. Pracovnice haly a p. T. Janů (školník) poskytne základní informace o možnostech pronájmu (vybavení, prohlídka haly apod.) popř. volných a obsazených termínech, konečná dohoda (smlouva) musí být uzavřena před použitím haly u vedení školy. Jiný systém využití haly není možný.

Pro školní rok 2017/2018 termíny pronájmu:

Od letošního školního roku připravujeme rozšíření nabídky pronájmu prostor v tělocvičně, kde budujeme posilovnu, kde budou základní posilovací stroje, cyklotrenažéry a další nářadí a nástroje. Předpoklad spuštění provozu cca listopad 2017, včas Vás budeme informovat o podmínkách, provozu apod.

Vysvětlivky

M – mládež, D – dospělí
Ceny přes týden:
M – mládež – 200,- Kč/hod | D – dospělí – 350,- Kč/hod
Ceny přes víkend:
M – mládež – 250,- Kč/hod | D – dospělí – 400,- Kč/hod
Ceny – turnaje:
550,- Kč/hod – bez rozdílů, čistý čas (půl hodiny před a po zdarma) – úklid, organizace apod.

Dokumenty ke stažení

Přehled obsazenosti haly přes týden – ZDE
Přehled obsazenosti turnajů o víkendech – ZDE (stav k 1.3.2018)
Řád odborných učeben (haly BIOS) – ZDE