Konzultační hodiny

Zavolejte a domluvte si schůzky, jsme tu pro Vás.

Informace pro rodiče žáků

Níže uvádíme konzultační hodiny učitelů pro rodiče. Dále Vás informujeme, že je potřeba si individuální konzultaci o prospěchu, chování apod. Vašeho dítěte domluvit předem, a to z důvodů možné nepřítomnosti (suplování, nemoci, školení apod.) jednotlivých učitelů.

V těchto časech zastihnete pedagogy, kdy se Vám mohou věnovat, po telefonu (viz kontakty pedagogicky sbor) si můžete domluvit individuální konzultaci s třídním učitelem, učitelem daného předmětu. (V případě nemoci, suplování apod. se může ve výjimečných případech stát, že daný učitel/ka nebude přítomen/na v kabinetě).

Konzultační hodiny

  • Mgr. Ivana Sekyrová (Kdykoliv po telefonické domluvě)
  • Mgr. Pavlína Kučerová (Kdykoliv po telefonické domluvě)
  • Bc. Hana Kuklová (Čt: 12.45 – 13.45, Pá: 12.45 – 13.45)
  • Mgr. Iveta Holečková (denně 07.20 – 07.40, dle telefonické domluvy)
  • Ing. Klára Havlová (Čt: 08.00 – 08.45)
  • Ing. Vítězslava Soulková 
  • Mgr. Zuzana Libánská (Po. Út, Pá: 13.00 – 14.00)
  • Mgr. Kamila Hířová (Po: 09.00 – 09.40, St: 11.00 – 11.40)
  • Ing. Jiří Kyliánek (Kdykoliv po telefonické domluvě)
  • Mgr. Jitka Ostenová (Po: 09.00 – 09.40, St: 11.00 – 11.40)
  • Mgr. Jitka Peterová (Út: 08.00 – 08.45, Čt: 08.00 – 08.45)
  • Ing. Jaroslav Janeček (Pá: 07.00 – 08.45)
  • Mgr. Irena Vojáčková (St: 07.00 – 07.40)
  • Mgr. Ludmila Jarešová (Po: 07.10 – 07.40, Pá: 07.10 – 07.40)
  • Mgr. Michaela Staříková (úterý 07.00 – 07.30, dále po dohodě)
  • Mgr. Iveta Cée (St: 14.00 – 15.00, Čt: 13.30 – 14.30)
  • Mgr. Pavlína Hrušková (Út: 08.55 – 09.40)
  • Mgr. Jana Sýkorová (St: 09.00 – 09.40, Čt: 10.00 – 10.45)
  • Mgr. Jaroslava Pražanová (středa 12.00 – 12.45)
  • Mgr. Alena Melníková (Po: 10.00 – 10.45)
  • Mgr. Naděžda Černá (Po: 12.00 – 13.00)
  • Mgr. Jindra Chourová (Út: 12.00 – 13.00)
  • Mgr. Lenka Klosová (Po:  11.50 – 12.50)
  • Mgr. Petra Schneiderová (Po:  12.00 – 13.00)
  • Mgr. Frantálová Michaela (Čt: 08.00 – 08.45)
  • Mgr. Zuzana Pavlová (Čt: 10.00 – 10.45)
  • Ing. Bačová Kateřina (Po: 08.00 – 08.45, Čt: 09.00 – 09.40)
  • Mgr. Markéta Kalinová (Po: 10.00 – 10.45, St: 10.55 – 11.40)
  • Mgr. Lenka Šudová (Po: 12.00 – 12.40, Čt: 12.00 – 12.40)
  • Mgr. Hana Altmanová (Po: 10.00 – 10.45, St: 08.55 – 09.40)
  • Ludmila Štemberková (Út: 11.50 – 12.35)
  • Mgr. Viktor Douša (Pá: 07.20 – 07.50)
  • Štěchová Taťána (Pá: 08.00 – 08.45)
  • Mgr. František Šturma (Pá: 09.00 – 09.40)
  • Mgr. Věra Čandová (St: 08.00 – 08.45)
  • Ing. Iveta Nachtmannová (St: 11.00 – 11.30, Čt: 09.00 – 09.30)
  • Mgr. Zdeňka Švarcová (Po: 07.10 – 07.40, Pá: 07.10 – 07.40)
  • Mgr. Dagmar Zittová
  • Mgr. Michal Urban (Út: 08.55 – 09.40)
  • Bc. Hana Žejdlíková