On-line objednávání stravy

Podrobné informace k objednávání stravy prostřednictvím internetu

Objednávání stravy od 1.9.2018

Email: jidelna@kamenka-celakovice.cz

Aktuálně – informace k 20.8.2019

Číslo naší školní jídelny: 0527

Vedoucí školní jídelny je k dispozici (přihlášení do systému, přidělení údajů a informace apod.) od 27.8.2018 od 08.00 – 14.00 hodin.

Číslo účtu: 19-6055430267/0100, variabilní symbol – přidělen při přihlášení ke stravování.

Přáli bychom si, abyste využili maximum možností a dopřáli jsme Vám dokonalý komfort – strávníkům pružné přihlašování a odhlašování, sobě průběžné informace o stavu objednávek a rodičům přehledný informační servis.

Připravili jsme pro Vás nástroje, které Vám pomohou při objednávání stravy:

 

Postup objednání stravy:

Vstup na stránky objednávkového systému ZDE (www.strava.cz), zde vyplnit číslo jídelny (0527), zadat Vaše přihlašovací jméno (Vaše příjmení a jméno ve formátu – prijmenijmeno [vše malá písmena bez háčku a čárek – dohromady bez mezer]), dále Vaše heslo (variabilní symbol přidělený naší jídelnou – kdo dříve platil přes účet, tak ho nyní již má), poté kliknout na „Přihlásit„. Po vstupu do systému a při prvním přihlášení je potřeba změnit si Vaše heslo a nastavit email a zaškrtnout volbu zasílaných zpráv (automaticky Vás systém bude informovat dle Vašeho nastavení). Poté kliknout na „jídelna“ a objednat stravu (vždy nezapomenout kliknout na „ODESLAT“ – zelené tlačítko – potvrzení změn). Všechny tyto postupy jsou popsány v nápovědě nebo výše v letácích.

Důležité informace pro rodiče dětí ze ZŠ Kamenky:

 1. Rodiče žáků 1. a 2. ročníků obědy přes tento systém neobjednávají (jsou pouze přihlášení přes naší jídelnu a platbu provádějí dle instrukcí kuchyně), protože se stravují v ZŠ Komenského, kde jsou automaticky přihlášeni.
 2. Ostatní rodiče, kteří prováděli platbu převodem na náš účet, již mají přidělené údaje (var. symbol) a nic se pro ně nemění, pouze objednávají stravu přes systém strava.cz.

Informace pro všechny – důležité:

 1. Zájemci o oběd první školní den 2.9.2019 se musí přihlásit k odběru do 30.8.2019 12:00 hodin – automaticky nastaveno bez stravy.
 2. Všichni, kdo měli účet v jídelně, mají od 3.9. – 30.9. automaticky přihlášenou stravu – pro odhlášení se musí „aktivně“ v systému odhlásit (platí pro žáky základní školy).
 3. V případě, že do 6.9.2019 nebudou zaplaceny obědy (dobitý kredit na účtu strávníka, popřípadě platba v hotovosti v jídelně), tak nebude možno odebrat stravu – účet bude blokován a dítěti nebude strava vydána.
 4. Výběr obědu ze dvou jídel bude vždy v úterý a ve čtvrtek. V případě malého množství objednávek obědu č. 2  (do 50 jídel), bude k dispozici jen oběd č. 1.  Žáci, kteří měli objednán oběd č. 2, systém automaticky převede na oběd č. 1.
 5. Veškeré prováděné změny se projevují od 14:00 hodin po aktualizaci dat.
 6. V případě nejasností kontaktujte jídelnu, popřípadě vedení školy.

Informace pro rodiče cizích strávníků (gymnázium):

 1. Rodiče studentů gymnázia se musí osobně zaregistrovat v naší jídelně, kde jim budou přiděleny přihlašovací údaje (variabilní symbol, uživatelské jméno, číslo účtu), včetně všech ostatních informací, poté postupují dle návodu.
 2. Stravování studentů gymnázia je smluvně ošetřeno.
 3. Dobu výdeje obědů pro studenty gymnázia Vám sdělí ve Vaší škole dle smlouvy a rozvrhu.
 4. Všichni, kdo měli účet v jídelně, mají od 3.9. – 30.9. automaticky odhlášenou stravu – pro přihlášení se musí „aktivně“ v systému přihlásit (platí pro studenty gymnázia).

Děkuji za pochopení a trpělivost při zavádění nového systému stravování. Ing. Kyliánek Jiří

 

Návody a informace

Díky modernímu a komfortnímu způsobu objednávání a odhlašování stravy prostřednictvím internetu Vám můžeme poskytnout potřebné informace. Stačí se přihlásit na svůj účet na serveru Strava.cz a hned vidíte, jaký je stav konta Vašeho dítěte, co má objednáno a také můžete zkontrolovat, zda bylo nebo nebylo na obědě.

A kromě potřebných informací máte samozřejmě možnost kdykoli a odkudkoli změnit své objednávky, ať už z počítače nebo z mobilního telefonu.

strava-bg-back

OBJEDNÁVKA STRAVY ON-LINE