Věda má budoucnost

Věda má budoucnost – další úspěch naší školy

Naše škola je již druhým rokem zapojena do projektu Věda má budoucnost, jehož partnerem je ŠKODA AUTO. Cílem programu je zkvalitnit výuku matematiky a fyziky na základních školách. Pedagogové se v průběhu programu seznamují s různými inovacemi a novými trendy v přírodovědných a technických oborech. Vyvrcholením celého projektu je aplikace poznatků a zapojení dětí do bádání …..naši osmáci ( 8.B), pod vedením Mgr. Ivety Holečkové, dokázali vyhrát v konkurenci dalších 15 škol z celé ČR. Jako téma svého projektu si zvolili SKRYTÉ CUKRY V POTRAVINÁCH. Odměnou pro vítězný kolektiv je zájezd pro celou třídu do IQLandie v Liberci, všichni se tam už moc těší. Do projektu jsou zapojeni i další pedagogové školy (Mgr. Pavlína Hrušková a Ing. Jiří Kyliánek a v minulém roce jako kariérový poradce Mgr. František Šturma a Mgr. Viktor Douša).

Mgr. Iveta Holečková

 

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..