Výstava hub

Dnes jsme navštívili výstavu hub, kterou organizuje místní spolek houbařů v příjemných prostorách nedaleko naší školy. Vystaveny zde byly všechny možné druhy hub – jedlé, nejedlé, jedovaté, od dobře známých, běžně se vyskytujících, až po neznámé, téměř vzácné. Milý pan průvodce nám podal odborný výklad a nešetřil vtipnými příklady ze své bohaté  houbařské praxe. Protože HOUBY jsou právě tématem probírané látky v přírodovědě, velmi nás tato expozice obohatila a moc se nám všem líbila.

Hana Kuklová, tř. uč.

Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

  • Ondřej
    / Odpovědět

    Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že se vám i dětem výstava líbila. Těšíme se na vás i v roce 2021 na jubilejní 60.výstavě hub. Za spolek houbařů Ondřej Tomeček

    • / Odpovědět

      Dobrý den, budeme opět rádi za Vaši pozvánku a určitě se zúčastníme opět.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..