Těšíme se na Vánoce

V sobotu 30.11. jsme v rámci DOD přivítali v naší třídě všechny návštěvníky, kteří byli zvědaví, jak se nám v naší třídě žije.  Nabídli jsme k prodeji naše výrobky, které jsme vytvořili v hodinách výtvarné výchovy. Výtěžek z prodeje se chystáme použít na náš 3 denní výlet do Plzně, plánovaný na červen. Slavnostně vyzdobená škola nás vánočně naladila a v pondělí jsme si zapálili první svíčku na našem adventním věnci. Vánoce se rychle blíží a my se těšíme na další týden, až budou ve třídě hořet svíčky dvě.

Mgr. Ludmila Jarešová

Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..