Aktuální příspěvky ze školy

Informace k docházce dětí I. stupně

Vážení rodiče, níže naleznete podmínky, které stanovilo MŠMT v metodickém pokynu, a seznam dětí zařazených do jednotlivých skupin i se jmény vedoucích skupin. Obědy pro přihlášené děti automaticky přihlásíme do systému (v případě nutnosti úhrady Vás bude kontaktovat vedoucí školní jídelny, výše platby se nemění). Jídelní lístek naleznete na webu viz  školní jídelna. Vzdělávací aktivity žáků I. stupně budou probíhat v učebnách na staré Kamence. Dále zde naleznete dokumenty ke stažení:

  1. Čestné prohlášení o bezinfekčnosti (včetně seznámení s vymezením osob s rizikovými faktory) 
  2. Potvrzení o odchodu ze školy

Pokyny:

  • Prosím vytiskněte si Čestné prohlášení o bezinfekčnosti, vyplňte, podepište a naskenujte (vyfoťte apod.) a odešlete (prosím co nejdříve) na adresu reditel@kamenka-celakovice.cz (v emailu uveďte prosím číslo skupiny, do které bude dítě docházet), pokud nemáte možnost tisku jsou tyto formuláře (oba) připraveny k vyzvednutí v recepci školy od středy 20.5.2020 od 10.00 hodin až do pátku 22.5.2020 14.00 hodin (můžete vyplnit na místě a ponechat na recepci). Pokud čestné prohlášení neobdržíme nejpozději s příchodem dítěte do školy dne 25.5.2020, tak dle metodického pokynu MŠMT nesmíme dítě přijmout do skupiny a nelze jej později (dodatečně) zařadit. 
  • Potvrzení o odchodu ze školy lze dát Vašemu dítěti, aby odevzdalo v pondělí 25.5.2020 vedoucímu skupiny.

 

Pokyny k prostudování – seznamte prosím s těmito pokyny děti

 

Seznam dětí v jednotlivých skupinách (na prvním místě je počáteční písmeno příjmení a jméno):

Skupina č. 1

 

Skupina č.2

 

Skupina č.3

 

Děkuji za pochopení, Ing. Jiří Kyliánek

 

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..