Aktuální příspěvky ze školy

Odklad nástupu do školy – důležitá informace

Vážení rodiče,
vzhledem k epidemiologické situaci na naší škole jsme nuceni zahájení školního roku nejméně o 3 dny oddálit. Zahájení školního roku se zatím posouvá ve všech třídách na pátek 4. září 2020. Situace se však může každým dnem změnit, proto Vás všechny rodiče žádáme o sledování webových a facebookových stránek naší školy.

Děkujeme za pochopení.

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..