Opět jsme pomáhali!

Fond Sidus a Život dětem jsou dvě dvě neziskové organizace, kterým naše škola střídavě pomáhá více jak 10 let. V prosinci 2020 jsme prodejem smajlíkových záložek poslali Fondu Sidus  8000,- Kč které jsou rozděleny na pomoc rodinám s nemocnými dětmi. Velký dík patří paní učitelce Míše Staříkové, která si většinou bere tuto akci na starost, a záložky se opravdu dostaly mezi děti, aby  mohly pomoci. Pozadu nezůstávají též pedagogové, kteří také pravidelně přispívají. Důležité je, že i v této, pro všechny složité době, myslí naše škola na ty, kteří pomoc potřebují. Všem, kteří se akce zúčastnili a tedy pomohli potřebným, patří velký dík.

Vedení školy

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..