Aktuální příspěvky ze školy

Organizace výuky v době od 4.1. –  8.1.2021

Vážení rodiče!

Velmi rádi bychom Vám i Vašim dětem popřáli spokojený rok 2021, ale jsme nuceni opět předat informace, které Vám, dětem i nám komplikují školní práci. Alespoň přejeme všem pevné zdraví a sílu k překonávání těchto obtížných chvil.

V prvním lednovém týdnu, tedy od 4.1 – 8.1. 2021 bude výuka na naší škole následující:

 • 1. a 2. ročníky prezenčně – to znamená, děti chodí do školy. Ty, které navštěvují školní družinu, mohou samozřejmě družinu využívat. Jen ranní družinu není z důvodů organizačních a epidemiologických možno zajistit.
 • 3. až 9. ročníky distančně – tedy některé z vyučovacích hodin  jsou online, v dalších je zadávána domácí práce z online hodin vyplývající. Z důvodů duševní hygieny nejsou všechny vyučovací hodiny rozvrhu dané třídy vedeny  online, aby mohli žáci pracovat i jinak než u PC.
 • Online rozvrhy a týdenní plány jsou zveřejněny na webu školy a v jednotlivých google učebnách (dle jednotlivých tříd)
 • Pedagogická intervence a PSPP běží online dle rozvrhu – viz https://www.kamenka-celakovice.cz/pro-deti-s-ivp/ )
 • Pokud potřebujete  pro své dítě opět zapůjčit PC, popřípadě vyzvednout pracovní sešity, či máte-li jakýkoliv jiný problém, domlouvejte se s  třídním vyučujícím (recepce bude otevřena každý den od 08.00 – 15.30).

Další  informace poskytuje ředitel školy a zástupkyně pro jednotlivé stupně (tel. 326 990 233 a 222, popřípadě emailem reditel@kamenka-celakovice.cz)

Školní družina:

 • ranní družina je z organizačních a epidemiologických opatření zrušena
 • odpolední družina funguje  v režimu tak, že každá třída je v samostatném oddělení a nemíchá se s ostatními třídami
 • provoz odpolední družiny od 11.40 – 17.00 hod
 • informace poskytuje zástupkyně pro 1. stupeň Mgr. Pavlína Kučerová, 607 218 440

Školní jídelna:

 • všechny děti jsou centrálně odhlášeny kromě 1. a 2. ročníků
 • informace poskytuje vedoucí školní jídelny na tel. 326 990 220

Vážení rodiče, prosíme berte na vědomí, že distanční výuka je pro žáky povinná. Samozřejmě si jsme vědomi situací, kdy selhává technika  a žáci se omlouvají. Pokud se Vaše dítě nemůže online výuky zúčastnit z vážných rodinných či zdravotních důvodů, prosíme Vás,  sdělte tuto informaci třídnímu vyučujícímu. Další upřesňující informace na období od 11.1.2021 zašleme, jakmile je obdržíme z MŠMT.

Děkujeme za pochopení

Vedení školy

Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..