Aktuální příspěvky ze školy

Testování ve škole ve dnech 8.11. a 15.11.2021

Dobrý den,
Vážení rodiče, na základě usnesení vlády ČR ve vztahu k mimořádnému opatření proběhne v naší škole testování žáků AG testy Sejoy (stejné jako na začátku září). Přikládám odkazy, kde můžete nalézt podrobnější a vysvětlující informace. Dále na webu školy viz https://www.kamenka-celakovice.cz/covid/ je uvedena aktuální informace z MŠMT a MO.

Další informace naleznete na webu Edu.cz: https://www.edu.cz/covid-19/testovani-ve-skolstvi/

Vše připravujeme a opět budeme postupovat při testování stejným způsobem jako v září. V případě pozitivity testu Vašeho dítěte Vás budeme neproidleně informovat a musíte si dítě vyzvednout ve škole a podstoupit PCR test na potvrzení nebo vyvracení pozitivity na C19.
Chtěl bych Vás poprosit o spolupráci a vysvětlení testování Vašim dětem, což samozřejmě s dětmi probereme i ve škole. Jsem přesvědčen, že s Vaší pomocí opět vše zvládneme bez problémů.

Chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci a za Vaše pochopení.

S pozdravem Ing. Jiří Kyliánek (ředitel školy)

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..