Aktuální příspěvky ze školy

My vám ty medaile přivezeme

„My vám ty medaile přivezeme“, řekla si pravděpodobně děvčata ze 4. a 5.tříd Kamenky v Okresním kole ve vybíjené škol, které se konalo 28.dubna 2022 na voleybalových kurtech v Čelákovicích. Děvčatům k pěti vítězstvím na cestě do finále pomohl týmový duch, výborná taktika a nadšení ze hry. Ve finále pak po velkém boji dívky prohrály a získaly nečekanou, o to cennější stříbrnou medaili z 10 týmů. Družstvu chlapců unikl velmi těsně postup do semifinále a nakonec se chlapci umístili na 6.místě ze 14 týmů.

Mgr. Michal Urban

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.