Projekt ZKUSTO 

Úspěšného projektu MUDr. Kateřiny Žemličkové se naše škola zúčastnila i v letošním roce. Bylo osloveno 5 gymnázií a  studentům byla nabídnuta možnost setkat se v reálném prostředí s profesí, kterou se chystají studovat na vysoké škole. Letos se praxe na naší škole zúčastnilo 15 studentů. Ráda bych poděkovala kolegyním Mgr. Michaele Staříkové, Mgr. Jaroslavě Pražanové, Mgr. Ivě Kukačkové, Mgr. Petře Schneiderové a Mgr. Michaele Frantálové za skvělou spolupráci. Díky jejich vstřícnosti mohli studenti zažít více kolektivů i učitelských stylů. Děkujeme za skvělý projekt (www.zkusto.eu) MUDr. Žemličkové a celému jejímu týmu. Již nyní se těšíme na příští rok. 

Za tým ZŠ Kamenka
Mgr. Andrea Pánková

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..