Národní divadlo a 9.B

V pondělí 17.10. se naše třída 9.B vydala na večerní představení do Národního divadla v Praze. Viděli jsme zpracování klasického příběhu Kráska a zvíře vycházející z pohádky českého básníka a dramatika Františka Hrubína. V Inscenaci pod taktovkou režisérky Daniely Špinar byly použity zvukové a světelné efekty, které umocňovaly strašidelnou atmosféru. V titulních rolích se představili Anna Fialová a David Prachař. 
Představení i samotnou návštěvu historické budovy Národního divadla jsme si užili, všichni jsme byli krásně slavnostně oblečeni, což přispělo k síle kulturního zážitku. O něco horší a dobrodružnější byla cesta domů náhradní autobusovou dopravou, kdy jsme se do jednoho autobusu vměstnali i s třídou 9.A a dalšími cestujícími.

Mgr. Markéta Kalinová

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..