Aktuální příspěvky ze školy

Okresní kolo McDonald Cup

Žáci naší školy se 4.května 2023 zúčastnili okresního kola populárního turnaje McDonald’s Cup v malé kopané.V kategorii žáků 2. a 3.tříd obsadilo naše družstvo 12.místo z 20 týmů. V kategorii žáků 4. a 5.tříd tým Kamenky získal zlatou medaili v konkurenci 23 družstev a  jako vítěz postoupil do krajského finále, které se uskuteční 12.května 2023 v Neratovicích. Našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme mnoho štěstí za týden.

Michal Urban

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..