Aktuální příspěvky ze školy

Středočeské kolo přeboru škol v orientačním běhu

Ve čtvrtek 25.5. vyrazil výběr žáků z prvního i druhého stupně na středočeské kolo přeboru škol v orientačním běhu. Reprezentovat naši Kamenku se rozhodli nejen ostřílení orienťáci, ale i odvážlivci, kteří s tímto sportem neměli žádné nebo jen minimální zkušenosti. Závod se konal v pražské oboře Hvězda, která je obehnána zdí, žáci se tedy nemohli ztratit nikam daleko, ale stejně, zvláště ty méně zkušené, trať dostatečně prověřila a potrápila. Všichni však nakonec našli všechny kontroly a hlavně cestu do cíle, za což jim patří velké uznání. Nejlépe si s tratí poradila Bára Ouhrabková, která svou kategorii D5 (žákyně 4. a 5. tříd) vyhrála. Na stupně vítězů ji doprovodila i její spolužačka Johanka, která jakožto začátečnice dokázala využít výhodného losu a trochu se s Bárou svezla. Báry bratr Vítek pak obsadil druhé místo v kategorii H7 (žáci 6. a 7. tříd). Celkově se naše škola umístila na krásném šestém (mladší děti) a čtvrtém místě (starší děti) mezi 15 zúčastněnými základními školami a víceletými gymnázii. Všem moc děkuji za vzornou reprezentaci Kamenky a doufám, že se ještě někdy na podobnou akci vypravíme.

Markéta Kalinová

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.