Prvňáčci ve škole

Uteklo nám to jako voda, naši žáčci chodí již dva měsíce do školy. Na školní prostředí si rychle zvykli, našli si spoustu kamarádů. Již poznají sedm písmen, z kterých skládají slabiky a jednoduchá slova. V matematice hrají různé didaktické hry, pracují s „Početním
divadélkem“. Pracují samostatně i ve skupinách. Při práci v týmech se učí své činnosti prezentovat před ostatními. Baví je tvořivé a kreativní činnosti, mají výbornou fantazii. Tělesná výchova také patří mezi oblíbené předměty. Přestávky jsou tu také skvělé, zvláště, když se žáci můžou jít proběhnout na školním hřišti nebo si pohrát s hračkami. Všichni naši prvňáčci se při školní práci velmi snaží. Mají moc rádi jedničky. Našim žákům přejeme mnoho školních úspěchů, kamarádů a spokojenosti ve škole. Rodičům našich žáčků přejeme hodně trpělivosti a radosti se svými dětmi.

Petra Kuželová a 1.C

Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..