Aktuální příspěvky ze školy

Volby do školské rady pro období 2024 – 2026

Dobrý den, obracím se na Vás jako na zákonné zástupce našich žáků, zda chcete kandidovat do školské rady ZŠ Čelákovice, Kostelní 457, p. o. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím ředitele školy Ing. Jiřího Kyliánka emailem (email musí být odeslán z adresy, která je uvedena v našem systému u Vašich dětí – z důvodů ověření adresy a zařazení na kandidátní listinu).

Email pro zaslání: reditel@kamenka-celakovice.cz
Předmět zprávy: Kandidát do školské rady pro období 2024 – 2026.
Zpráva:
Zde prosím uveďte Vaše celé jméno i s titulem, kontaktní email, telefon a krátky medailonek o Vaší osobě (koho zastupujete, krátké představení Vaší osoby – tento medailonek bude zveřejněn na webových stránkách školy). Termín pro podání přihlášek do 24.11.2023 24.00 hodin.

Další podrobnosti o činnosti školské rady (pravomoce, zápisy z jednání apod.) naleznete na webu školy viz https://www.kamenka-celakovice.cz/skolska-rada/.

Předem děkuji za Váš čas a případnou ochotu kandidovat.

Poznámka:
Volby do školské rady proběhnou v rámci Dne otevřených dveří na Kamence dne 2.12.2023 od 10.00 – 16.00 hodin v 1.NP před kanceláří správních zaměstnanců.

Ing. Jiří Kyliánek (ředitel školy)

 

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..