Aktuální příspěvky ze školy

Internetový obchod – SMARTSTOUNI

Vážení přátelé, rodiče i prarodiče, páni učitelé a paní učitelky, kamarádi, žáci,

ve 4. třídě děti prochází projektem České spořitelny s názvem Abeceda peněz, kde se učí novým pojmům a seznamují se s reálným světem peněz doma i v bance. Učí se plánovat, zkoumat trh, promýšlet rozpočet, počítat příjmy a výdaje, aby nevznikl schodek, ale přebytek. Ten je potřebný jak v domácnosti, tak v podnikání. Nabídku na podnikání naše třída 4.B přijala a založila firmu SMARTSTOUNI.

Děti si musely rozdělit funkce, vybrat ty nejlepší nápady na výrobky a hlavně celou dobu spolu komunikovat, vycházet a respektovat se. Povedlo se. Prvním naším výtvorem bylo podařené logo firmy:

Pak jsme se pustili do práce. Jarní období nám nabízí pěstování zeleniny, ale i dobré podmínky k řízkování pokojových květin. Máme pro Vás připravené užitečné zahradní rostliny i rostliny, které Vám zkrášlí domácnost. Děti se do podnikání pustlily s vervou, proto můžeme nabídnout i spoustu jiných výrobků.

Doufáme, že se nám podařilo odhadnout Vaše potřeby, a že naši snahu oceníte a podpoříte. Všechny výrobky a naše pěstitelské úspěchy si můžete prohlédnout na našem e-jarmarku , kde si je můžete od 6.5. 2024 i zarezervovat. Na základě rezervace je pro Vás připravíme a ve výdejní den 21.5. 2024 předáme. Přijímáme i platební karty.

Předem děkujeme za Vaši podporu a zájem o vzdělávání dětí v tomto směru.

Krásné jaro přeje Gabriela Nespalová  a SmartStouni – podnikatelé ze 4.B

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..