Aktuální příspěvky ze školy

Pobyt v přírodě v lesích u Žacléře

A je to tady. Dlouhoočekávaný pobyt v přírodě v lesích u Žacléře se stal skutečností. Jsme na místě po obědě a očekáváme odpolední program, kdy se půjdeme projít po okolí a hrát hru v lese. Po večeři nás čeká zábavný program s hudbou, společenský večer. Těšíme se na nová dobrodružství.

Výlet do Hornického muzea 5. C
Dnes jsme po bohaté snídani vyrazili do vesnice na autobus směr Žacléř, odkud jsme pěšky došli za město do Hornického muzea. Dvouhodinová exkurze v doprovodu bezpečnostního technika a bývalého horníka nás poučila o těžké práci při těžbě černého uhlí. Prošli jsme i část dolu a viděli geologické vrstvení země, vozíky, výtah do šachty, ale i nalezené fosilie s otisky mloku, přeslic apod. Po návratu a obědu jsme se rozdělili do skupin a hráli hru Na včeličky, kdy se sbírají písmena a číslice a skládá zpráva. Našli jsme i poklad. Samozřejmě sportujeme každý den, závodíme a je nám při tom dobře.

5. C a 5. B

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..