Finanční gramotnost

Naši školu navštěvují i odborníci z praxe, což je pro naše žáky obohacující zkušenost. Dne 24.6. tak přišel z iniciativy paní učitelky Bačové do 8.B a 8.D finanční analytik, pan Alex Untilov, který žákům představil základní pojmy z finančního světa, ale také efektivní prezentační dovednosti. Program byl zajímavý a podnětný, děkujeme panu lektorovi za jeho čas.

Ing. Kateřina Bačová, Mgr. Hana Altmanová 

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..