Fyzikální víceboj

Čtvrtek 18.6. byl ve znamení loučení, takže i 7.B si užívala rozlučkový fyzikální víceboj. Zopakovali jsme magnetismus formou levitující tyčky v magnetickém poli a zkusili jsme zapojit jednoduchý elektrický obvod s použitím tužkové baterie a žárovky. Zlatým hřebem programu pak bylo sestavování kladek a kladkostrojů pomocí mechanických sad – vše bylo formou závodu, takže se mohutně povzbuzovalo, taktizovalo a hlavně sladké odměny nás nadchly. Snad nám to nadšení vydrží i v září. Krásné prázdniny.

Hana Výšková a 7.B

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.