Ve čtvrtek 18.6. si třída 7.C při rozlučkové hodině připomněla, že předchůdci savců, ptáků i dalších živočichů byli dinosauři….., a tak jsme skládali jejich plastové modely a dost jsme se u toho nasmáli. A když už jsme byli u toho skládání, tak jsme plynule přešli do stavění kladek, kladkostrojů a jednoduchých elektrických obvodů. Zkrátka, škola končí a léto začíná. Hezké prázdniny.
Hana Výšková, Eva Jursíková a 7.C
