Školní výlet 6. C

Ve středu jsme odjeli vlakem do Trutnova, kde jsme potom nastoupili do autobusu, který nás zavezl do cíle – tedy do areálu Bret v Prkenném Dole. Po vybalení a zabydlení do chatek jsme měli čas na sportovní a společenské aktivity jako například volejbal, přehazovanou, hru na schovávanou. Místo večeře jsme si opekli buřty a šli zpět do chatek nabrat síly na čtvrteční túru. Ráno jsme se sešli před chatkami a vyrazili na zastávku, odkud nás autobus zavezl do Trutnova, kde jsme přestoupili na autobus směr Malá Úpa – Pomezní Boudy. Tam jsme podél česko-polské hranice vystoupali na vrchol hřebene s krásnými výhledy (podle Zuzky lepšími než výhledy na tabuli). Potom jsme postupně sestupovali níže a po cestě se stavili na oběd. Pokračovali jsme v naší cestě po lesích a lukách. Když jsme po sestoupání konečně dorazili zpět do areálu, vyřízení po 20 km túře, tak jsme si chvíli odpočinuli a následovala večeře a poté slíbená diskotéka, kde nechyběl ani zápas v páce a zábava s heliem. Písničky hrály a Dušan to pořádně rozjížděl. Kája natáčela vlogísek a všichni jsme si to užívali. Ve 21:00, po přesunutí na chatky, došlo i na flašku. 
A najednou už byl pátek, protože jsme všichni usli únavou po výletě. Po snídani jsme si už jen sbalili a vyrazili na autobusovou zastávku, kde jsme nasedli na autobus do Trutnova. Tam jsme přestoupili na vlak do Poděbrad, kde jsme si dali oběd a prošli jsme se. Potom už zase na vlak a hurá do Čelákovic.
Všichni jsme si to moc užili, škoda, že to byly jen necelé 3 dny.
Julča a my všichni ze 6. C

Poděkování patří především 3 tatínkům (Josef Zumr, Dušan Maršík a Míra Horák), bez kterých by byl tento výlet sotva poloviční a také paní asistentce Katce Kohoutové, která rychle zareagovala a nahradila svou nemocnou kolegyni. Děkuji také dětem. Celé tři dny byly naprosto skvělé a úžasné.

Zuzana Libánská

Štítky
Autor:

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace. Škola s I. i II. stupněm, školní družinou a školní jídelnou. Vztahy mezi  vyučujícími, vyučujícími a žáky a vyučujícími a rodiči zaujímají v našem  vedle dosažení základů vzdělávání velmi významnou úlohu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..